Авторизация
 

Американський педофіл-мільярдер покарав сам себе

шибениця

Джеффрі Епштейн, американський фінансист-мільярдер, засуджений за сексуальні злочини, був знайдений мертвим в результаті самогубства у своїй камері. За попередньою версією, смерть наступила в результаті повішення. Епштейн очікував судового розгляду за звинуваченням в сексуальній торгівлі в столичному виправному центрі Манхеттена. Смерть 66-річного скандального бізнесмена оголосили менш ніж через день після того, як було оприлюднено безліч тривожних судових документів, що представляють подробиці про його передбачувані знущанні над десятками в основному неповнолітніх дівчат, а також тих, хто допомагав йому або брав участь у жорстокому поводженні з дітьми.

Раніше ми повідомляли про те, что Епштейн звинувачується в створенні і підтримці кримінальної мережі, яка чинила сексуальну експлуатацію над дітьми. Передбачуваним жертвам на момент скоєння злочинів було приблизно 12-15 років. Бізнесмена затримали 6 липня о Нью-Йорку. Імовірно, свої злочини він скоював у 2002-2005 роках. У 2008-му Епштейн вже був засуджений за розбещення неповнолітніх, але тоді його засудили всього на 13 місяців тюремного ув'язнення.

Ким були його багаті і могутні друзі?
Епштейн відвідував Африку з Біллом Клінтоном на своєму приватному літаку, був другом Дональда Трампа, який одного разу назвав його «приголомшливим хлопцем», мав спілкування з британським принцом Ендрю, герцогом Йоркським.

Після того, як Епштейну були пред'явлені звинувачення за підозрою в дитячій работоргівлі в сексуальних цілях, Клінтон спростував інформацію про свої дружні відносини з Епштейном, в той час як Трамп сказав, що він дистанціювався від Епштейна на початку 2000-х, що підтверджується сучасними даними.

Епштейн і Трамп

Епштейн не визнав себе винним щодо висунутих звинувачень і очікував суду в наступному році. Суддя відхилив пропозицію про звільнення під заставу з використанням літака Епштейна і нерухомості вартістю в десятки мільйонів доларів, ухваливши, що Епштейн представляє «небезпеку для інших і суспільства». 

Смерть Епштейна - це кінець історії?
Хоча смерть Епштейна зірвала справу проти нього особисто, три нових розслідування були розпочаті Федеральним бюро розслідувань, канцелярією генерального інспектора міністерства юстиції і нью-йоркським судмедекспертом.

Передбачувані жертви закликали продовжити розслідування передбачуваної злочинної діяльності Епштейна і його партнерів. 

«Епштейн пішов, але справедливість ще повинна бути відновлена», - сказала Дженніфер Араоз, яка звинуватила Епштейна в згвалтуванні її, коли їй було 15 років.

Джек Скарола, адвокат, що представляє кілька передбачуваних жертв Епштейна, сказав:

«Хоча я впевнений, що жодна з жертв не жалкує про його смерть, всі вони жалкують про інформацію, яка померла разом з ним. Проте правда полягає в тому, що смерть Епштейна не зірве розслідування відносно названих і неназваних спільників, які все ще мають бути притягнуті до відповідальності».
  Следите за нами в Telegram    •   12-08-2019, 14:45
  •   Gin
  •   19

ПОСЛЕДНЕЕ
ПОПУЛЯРНОЕ
  • По рейтингу
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter